czwartek, 19 listopada 2015

Biscornu

W planach mam jeszcze wykonanie tzw. biscornu, czyli małej poduszeczki na igły, bo chyba tak mogę to nazwać:-) Wzorów w sieci są ogromne ilości, a jeden ładniejszy od drugiego:
źródło: Internet
Niestety często w trakcie haftowania gubię jakąś igłę, co prawda zawsze (przynajmniej  jak dotąd :-) ją znajduję, no ale po co tracić czas na szukanie. Ostatnio natrafiłam na zdjęcie rozkosznej filiżanki, która może być wspaniałą alternatywą do biscornu, spójrzcie sami:
A może zrobię sobie coś takiego:

źródło: Internet
A Wam, który pomysł najbardziej przypadł do gustu?

3 komentarze:

  1. Opaska na rękę jest zaje.....fajna.

    OdpowiedzUsuń
  2. He he he filiżanka u mnie już od dawna przygotowana, tylko wciąż czasu za mało, żeby poduszeczkę do niej przygotować. Igielniczki FR są piękne, mam wielką ochotę na wszystkie, ale bardzo przypadła mi do gustu ta poduszeczka z pomarańczą :) Świetna jest. A opaska to świetny pomysł!!

    OdpowiedzUsuń
  3. He he he filiżanka u mnie już od dawna przygotowana, tylko wciąż czasu za mało, żeby poduszeczkę do niej przygotować. Igielniczki FR są piękne, mam wielką ochotę na wszystkie, ale bardzo przypadła mi do gustu ta poduszeczka z pomarańczą :) Świetna jest. A opaska to świetny pomysł!!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde pozostawione słowo:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...