wtorek, 29 grudnia 2015

Retro Scissors

Już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem zakupu nożyczek do haftu, ale z tych takich "ładnych", no wiecie taka mała zachcianka:-) Co prawda jak do tej pory moje "zwykłe" nożyczki też świetnie dawały sobie radę, ale pomyślałam, że chociaż takie jedne, ładne wypadałoby mieć. 
W swoich poszukiwaniach na rosyjskiej stronie, natrafiłam na kolekcję nożyczek retro, śliczniutkie:-) Rozpoczęłam więc negocjacje co do zakupu, było całkiem fajnie, wybrałam typ i ilość, aż tu nagle nie wiedząc czemu okazało się, że zamiast w rublach mam zapłacić w euro - dlaczego?! No cóż nie wnikam, w każdym bądź razie jak się pewnie domyślacie, taka transakcja zupełnie się nie opłacała. 
Zajrzałam więc na www.ebay.com i takie same nożyczki znalazłam za 1/3 ceny. Zamówienie już złożyłam, pozostało czekać tylko na dostawę:-)

Mają wyglądać tak:


4 komentarze:

 1. Piękne, też o takich marzę, choć haftuję mało, a ostatnio wcale...
  Pewnie cieszysz się ,kiedy za każdym razem bierzesz je do ręki:)
  Ja tez lubie się otaczać pięknymi przedmiotami,wyedy dusza dostaje skrzydeł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sorry, znowu mój laptop szaleje,wszystko przez tę skomplikowaną myszkę...

   Usuń
  2. Masz rację są cudne:-) Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość na dniach chce zrobić "Małe Candy" i będą też takie nożyczki, bo kupiłam dwie pary:-)

   Usuń
 2. wspaniałe, to prawda czasem ta sama rzecz może byc kilkakrotnie tańsza lub droższa, tylko trzeba poswięcić trochę czasu żeby znaleźć okazję ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde pozostawione słowo:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...